crs.org.uaГлавнаяКонференции, семинары, событияТекущиеГромадські дебати "Стратегія ЄС для Дунайського регіону та Україна: можливості, виклики та стан імплементації" 29.09.2014 На главную Карта сайта рус | eng
тел./факс: +380 48 719 85 36
65074, г. Одесса, ул. Гайдара, 3-а
utsc@te.net.ua

Громадські дебати "Стратегія ЄС для Дунайського регіону та Україна: можливості, виклики та стан імплементації", 29.09.2014 року

29 вересня 2014 року у місті Одеса за адресою пров. Санаторний, 2 (будинок представництв обласної ради) відбулися громадські дебати з обговорення Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону та участі у ній України.

Співорганізаторами заходу виступали громадська організація "Центр регіональних досліджень" (м. Одеса), Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень у м. Одесі та Одеська обласна державна адміністрація. Захід проводився спільно з міжнародною неурядовою організацією «Дунайський форум громадянського суспільства» зі штаб-квартирою у місті Айзенштадт (Австрія), Фундацією задля міцних європейських регіонів “Foster Europe” (Австрія) та Фондом Фрідріха Еберта.

Громадські дебати проводилися в рамках проектів «Посилення ролі громадянського суспільства у сприянні Уряду в процесі реалізації Стратегії ЄС для Дунайського регіону», що фінансується Європейським Союзом, та Danube River Show, що фінансується Урядом землі Баден-Вюртемберг (Німеччина).

В процесі громадських дебатів обговорювалися поточні процеси реалізації Дунайської стратегії на рівні ЄС та в Україні, було проаналізовано можливості розвитку транскордонного співробітництва та співпраці України з іншими державами Дунайського регіону, а також було проведено публічну дискусію з приводу розробки Комплексного бачення реалізації Дунайської стратегії в Україні.

У дебатах взяли участь народні депутати України, депутати місцевих рад, дипломати, представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, провідні вітчизняні та закордонні (Австрія, Угорщина, Швеція) експерти та фахівці науково-дослідних установ, громадських організацій. Серед закордонних учасників у дебатах взяли участь: Йорг Міртль, представник Секретаріату 10-го пріоритетного напрямку Дунайської стратегії «Інституційні спроможності та співробітництво» (Уряд міста та федеральної землі Відень, Австрія), Штефан Август Лютгенау, директор Фундації задля міцних європейських регіонів “Foster Europe” (Австрія) та президент Дунайського форуму громадянського суспільства, Коломб де Мерсей, керівник сектору громадянського суспільства та ЗМІ Представництва Європейського Союзу в Україні, Габор Шнайдер, спеціаліст з макрорегіональних стратегій.

Прес-реліз

Порядок денний

Фотогалерея

Захід проводився за підтримки:
Європейського Союзу через проект «Посилення ролі громадянського суспільства у сприянні Уряду в процесі реалізації Стратегії ЄС для Дунайського регіону»
Уряду землі Баден-Вюртемберг (Німеччина) спільно із
Фондом Баден-Вюртембергу через проект «Danube River Show»
Фонду Фрідріха Еберта

Центр региональных исследований © 2004-2012
Контакты
www.crs.org.ua